Live Video

Albina Bajrami - Indiani Vogël  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/12/2014

2014-12-17T14:45:52

Këngë e albumit:

"Pellumb I Bardhe"

Pjesëmarrëse në

Bletëzat 2014Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Indiani Vogël" kënduar nga Albina Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albina Bajrami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Albina Bajrami: