Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albina Bajrami - Dj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dj".
3. Video është e këngës "Dj", por nuk këndohet nga Albina Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albina Bajrami - Dj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/06/2016

2016-06-14T15:00:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dj" kënduar nga Albina Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albina Bajrami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Rezarta Shkurta. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ne rruge te gjeta baby
Tu lujt me letra baby
Tu mbush kuleta baby
Shigjeta godita
Ty mu ne zemer baby
Ty te mesova baby
Te dashurova baby
Me sa mend gabova

Ne rruge te gjeta baby
Tu lujt me letra baby
Tu mbush kuleta baby
Shigjeta godita
Ty mu ne zemer baby
Ty te mesova baby
Te dashurova baby
Me sa mend gabova

Ref (3x)
Kam nevoje per ty sonte naten Dj
Qe te jepem Dj
Te harroj me ty Dj-ie

Nuk te degjova baby
Nuk te degjova
(çfare the?)
Nuk te degjova baby
Nuk te degjova
Nuk te degjova baby
Nuk te degjova
(çfare the?)
Nuk te dejgova baby
Me sa mend gabova

Ne rruge te gjeta baby
Tu lujt me letra baby
Tu mbush kuleta baby
Shigjeta godita
Ty mu ne zemer baby
Ty te mesova baby
Te dashurova baby
Me sa mend gabova

Ref (4x)
Kam nevoje per ty sonte naten Dj
Qe te jepem Dj
Te harroj me ty Dj-ie

Dj....Dj...te harroj me ty....Dj

Ref (4x)
Kam nevoje per ty sonte naten Dj
Qe te jepem Dj
Te harroj me ty DJ-xhei...xhei...xhei....xhei....xheiMë Shumë Këngë Nga Albina Bajrami:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet