Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Albina Bekteshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Albina Bekteshi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 31 Korrik 2017, Albina Bekteshi publikon videoklipin "Loqko Loqkoman"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shpresa Jetullahu

Alorja Senko

Valbona Sherifi

Dionita Islamaj

Edona Hajdini

Sanije Behrami

Elida Daci-Gashi

Ezo Menic

Vanesa Nimanaj

Valmira Ramadani (Vali)

Tags: Albina Bekteshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet