TEKSTESHQIP

Albina Kelmendi-Thaqi
Potpuri Dasmash 2022
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash 2022" kënduar nga Albina Kelmendi-Thaqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga ka punuar si orkestrues Ardian Kastrati.