Ardian Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Ardian Kastrati është një autor këngësh shumë i njohur. Ardian Kastrati është një nga kompozitorët më të njohur në të gjithë Shqiptarinë. Ai vjen nga Maqedonia dhe jeton në Shkup. Ka kompozuar këngë për artist mjaft të njohur shqiptar si: Genta Ismajli, Ryva Kajtazi, Lori etj. Aktualisht jeton në Shkup ku punon në studion e tij inçizuese....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Avni Qahili

Agim Krajka

Bini Nebihu

Mithat Sadiku

Arianit Palaj

Dorian Gjoni

Edmond Zhulali

Gent Myftaraj

Klodian Qafoku


Tags: Ardian Kastrati

Krijo Një Kartolinë