A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albina Sinani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Albina Sinani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Gusht 2008, Albina Sinani merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Akullorja Akull". Më datë 14 Janar 2012, Albina Sinani publikon videoklipin "Deshirat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aulona Deshishku

Erika Ahmeti

Shejla Sylejmani

Blorentina Morina

Gresa Hoxha

Fortesa Berisha

Nea Hamza

Rea Rexhepi

Xhesuida

Lyra Basha


Tags: Albina Sinani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019