Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Albion Bucolli

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Drenas 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Albion Bucolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2019, Albion Bucolli publikon albumin "Kenge Dasmash 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareKenge Dasmash 2019 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naim Bucaliu

Ibraim Omura

Besmir Spahiu

Cani Shabani

Bujar Mustafa

Malvin Terziu

Arbnor Dulla

Mirsad Jonuzi

Qemal Stafasani

Faton Avdyli

Tags: Albion Bucolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet