Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Albo 06

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Albo 06 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Janar 2017, Albo 06 publikon videoklipin "Jeta N'mahall"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ego

Blackjack

White Devil

Izo

Llonkku

Luxhi

Ilir Pasha

B-Master

Kingston

Last Daddy

Tags: Albo 06


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet