Arbër Kurtaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Arbër Kurtaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri tij i vertet eshte: Arbër Kurtaj, por njihet edhe si Albo-Style. Jeton ne Zhur, Prizren. Albo-Style ne fillim filloi te shkruaj tekste muzikore dhe qe nga viti 2007 filloi te merrej me muzike. Tani eshte Producent ne studion Sp3 Entertainment. Po ashtu rap kengetari Albo-Style shkruan/komoponon/masterizon shume kenge te kengetareve tjere. Po vazhdon studimet ne kolegjin FAMA ne banka financa dhe kontabilitet. Rikthehet me një baladë t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Buta

3 Treshi

Escobars

Kauzza

I2rejt

Ex Wolf

Kia

Fajt

Mistiku

Matolale


Tags: Arbër Kurtaj, Albo-Style, Albo Style, Arber Kurtaj

Krijo Një Kartolinë