Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alboholics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  38
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Alboholics është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Anëtarët e grupit Alboholics janë: Cyanide, B52 dhe N.a.G apo Jetmir Hoxha, Gëzim Hajdini dhe Visar Ahmeti. Këta të tre u njoftuan në shkollën e mesme Christopher Columbus. Ky grup u formua në vitin 2000 ku edhe filluan të bejnë këngë së bashku. Këta gjithashtu bejnë pjesë në grupin The Bloody Alboz....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

B52

Ish-Anëtar i grupit

Cyanide

Ish-Anëtar i grupit

N.A.G

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Alboholics, Alboholiks, Cyanide, B52, N.A.G

Komente 0