Albora
Albora

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


 • Emri i Vërtetë:
 • Albora Stafuka:
 • Vendlindja:
 • Fushe Kruje Shqipëri
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali Itali
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 24 Mars 1994
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♈ Dashi

Biografia

BIOGRAFIA: Albora është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gjatesia: 1.70 cm Ngjyra e syve: Te gjelber Vendbanimi: Venecia, Itali Më datë 12 Gusht 2019, Albora publikon videoklipin "1 Nga 1". Më datë 16 Shkurt 2020, Albora & Stresi publikojnë videoklipin "Kujtimet". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga Stresi & Petro Xhori. Më datë 25 Gusht 2020, Albora publikon videoklipin "Bela". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga Petro Xhori. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 3