Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albora - 1 Nga 1 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref:
Ai esht fiksim apo dashni
Veta zemren po se di
Ami puthjet 1 nga 1(2 here)

E thirra e ai m’keshi
Mir e din si me m’bo per veti
On and on vec kshu vazhdon

Edhe kur prek si me magji
Cdo pjes e trupit tem e ngri
Falem ti falem dashuri

Uuu baby e shoh ne syt e tu
Uuu baby se ca je tu menu

Ref:
Ai esht fiksim apo dashni
Veta zemren po se di
Ami puthjet 1 nga 1 (2 here)


Ky tekst u dërgua nga AjsiAlbora
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/08/2019


Albora - 1 Nga 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Nga 1".
3. Video është e këngës "1 Nga 1", por nuk këndohet nga Albora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albora:


Komente 0