Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albos - Pa Dashni (Feat. Dossi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mos M'le Mos m'le Mos M'le Pa Dashni
Ndarja qenka e veshtire ne ket nat plot vetmi
ne ket nat jam pa ty sikur toka pa shi
o si shkretetire

Mos M'le Mos m'le Mos M'le Pa Dashni
Sa shume mka marr malli me ti pa ata sy
dikur na ishim njo e tash na jena dy
T'lutem mos um le ti


Ky tekst u dërgua nga Alban MarkajAlbos
Publikimi: 07/09/2018


Albos - Pa Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Dashni".
3. Video është e këngës "Pa Dashni", por nuk këndohet nga Albos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albos:


Komente 0