Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Albresha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Albresha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 11 Nëntor 2011, Freax publikojnë videoklipin "Rockstar", në bashkëpunim me Albresha, Dj Nardi, Bullet & Mendi. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 22 Korrik 2014, Stresi publikon videoklipin "Me Fal", në bashkëpunim me Albresha. Më datë 17 Shtator 2014, Albresha publikon videoklipin "Vetem Ti". Më datë 3 Gusht 2017, Albresha publikon videoklipin "Cka Don Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Liridona Sinani (Dona)

Kristine Elezaj

Enki

Bora Fera

Bora Zemani

Juna Manaj

Blerina Osaj

Anisa Dervina

Albina Jakupi

Tags: Albresha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet