A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albulena Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Albulena Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Qytetit të bukur të Prizrenit i shtohet edhe një emër i ri në skenën muzikore. Me një sërë projektesh mbi supe, Albulena është zotuar që me këngën të merret shumë seriozisht dhe shumë shpejt edhe me bashkëpunime. Origjinaliteti, zëri, sharmi skenik dhe sinqeriteti e bëjnë Albulenën të adhuruar dhe të vlerësuar. Ndonëse në fillimet e karrierës, këngëtarja e re nuk kursen gjithçka për të mësuar mbi përshtypjen e audiencës. Më datë 15 Janar 2019,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Laureta Hasani

Erina Sherifi

Flutura Babaj

Alba Ymerhalili

Erleta

Ilda Krama

Greta Azizi

Merita Hasani

Bulza Fejzullahu

Alina Shku


Tags: Albulena Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019