Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj - Nje Llafazan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Unë nuk kam faj aspak qe ti flet tepër
Sa mendon per te tjeret pse se knaq veten
Njëhere dola me ty e gjith bota mori vesh
Me ty mos paqa pun as per tmir e as per t'keq

REF. x2
Je Llafazan, je llafazan
askush ne jet me ty nuk ban
Nje llafazan smunda ta doja
çfarë te ka zemra ta qet goja

E keqja vetes je e as kujt tjeter
nje puthje me ta fal vuan gjith jeten
Nje here dola me ty e gjith bota mori vesh
Me ty mos paqa pun as per t'mir as per t'keq

REF. x4
Je Llafazan, je llafazan
askush ne jet me ty nuk ban
Nje llafazan smunda ta doja
çfarë te ka zemra ta qet goja


Ky tekst u dërgua nga El\'vis M. ShatRri

Albulena Ukaj - Nje Llafazan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Llafazan".
3. Video është e këngës "Nje Llafazan", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 0