Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  470
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Albulena Ukaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Albulena filloi të merrej me muzikë prej kur ishte e vogël. Ajo është nga Prizreni dhe prej kohësh jeton në Zvicër. Ëndrra më e madhe e saj ishte gjithmonë ti kapte dhe ti mbërrinte majat e top- listave shqiptare, dhe këtë ajo e arriti me shumë punë dhe shumë sakrificë. Disa nga këngët e saj janë bërë hite dhe dëgjohen kudo, e kjo falë punës dhe angazhimit të këngëtares në fjalë. Albulena përveq këngëve solo ka dhe disa bashkpunime të suksesshme ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Majesty

Profili

Facebook

Komente

7 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

4
4
4
4
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Shkodra

Egzona Dedaj

Xheraldina Berisha

Gresa Behluli

Ela Muja

Xhoi Kallaverja

Olgera Lleshaj

Elona Leka

Nora Muqaj

Arlinda Gaxherri

Tags: Albulena Ukaj, Albulena Uka, Lena


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet