A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Majesty (Alban Ukaj)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Majesty (Alban Ukaj) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Alban Ukaj aka Majesty merret me muziken Hip Hop qe nga viti 2007-2008 dhe kenga e tij e pare titullohet "Mos Bon Plane Ne Jet" ft Mc Qoppa. Kenga e dyte "Lazdrajke" dhe e 3-ta ne bashkepunim me Arben Bytyqin "Ma More Zemren Time". Ka dhe kenge te tjera si "I'm The One", "Qohi Kceni", "Perjetova". Majesty njihet edhe me nofkat te ndryshme si psh te gjithe shoqeria familjart dhe te aferm te tjerve e therrasin Bushi. Majesty eshte nje djale nga Kor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Albulena Ukaj

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gold Mc

Cyclone

Tiki

Tensioni G

Dardan Osmanollaj

Blasta

Simba

Alidema

Real Mc

Lantistar


Tags: Majesty, Alban Ukaj, Bushi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019