Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albulena Ukaj - Tallava (Gëzuar 2020) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte do ta djegim na
zemrat do tja prekim na
ajde e bojna saba (2)
ajde lume tna

Ref
Me tupana e me def
knojna knojna vech per qef
tallava e per dashni (2)
knojna knojna me shoqni

Per dashni kur knojna na
masmiri e bojna na
pa e djeg skena me la (2)
of of of aman

Ref
Me tupana e me def
knojna knojna vech per qef
tallava e per dashni (2)
knojna knojna me shoqni


Ky tekst u dërgua nga Merson Qaniu

Albulena Ukaj - Tallava (Gëzuar 2020)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tallava (Gëzuar 2020)".
3. Video është e këngës "Tallava (Gëzuar 2020)", por nuk këndohet nga Albulena Ukaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albulena Ukaj:


Komente 0