Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aldi Loca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Aldi Loca është një autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Ai eshte nje Muzikant qe luan ne nje instument turk saz (sharki) dhe autor i shume kengeve. Ka bashkupunuar me shum kengetar te suksesshem si Muharrem Ahmeti ne kengen "Hape Zemren" e shume kengetar shqiptare te trevave te ndryshme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Aldi Loca

Komente 0