A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aldi Loci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Aldi Loci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 26 Shkurt 2013, Aldi Loci publikon videoklipin "Cun Me Pare". Më datë 24 Korrik 2018, Aldi Loci & Batalioni B13 publikojnë videoklipin "Montalcino Italia". Muzika e këngës u punua nga Albert Sula. Më datë 8 Korrik 2019, Aldi Loci publikon videoklipin "Malli Me Ka Marr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Egzoni Vogel

Artur Qerimi

Skender Buzoli

Miri Kamzes

Shefqet Rogova

Arap Jashari

Ladi Toska

Sulltan Hajolli

Mursel Murseli

Soni I Vogel


Tags: Aldi Loci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019