A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aldo Hoxha

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Aldo Hoxha is a singer of Southern Albania Traditional & Polyphonic Traditional music. Më datë 14 Prill 2015, Kozeta Shabani & Aldo Hoxha publikojnë videoklipin "Vella Dhe Moter". Më datë 24 Korrik 2015, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Ja Te Marr Ja Rri Beqar". Më datë 20 Korrik 2017, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Se Ne Kemi Dashurinë". Më datë 31 Tetor 2018, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Dallget E Jetes". Më datë 13 Maj 2019, Aldo Hoxha publikon videoklipin "Malli Per Nenen"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Flori Hyka

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Agim Duro

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Snero

Sazan Mecani


Tags: Aldo Hoxha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019