TEKSTESHQIP

Aldo Hoxha & Marjana Gjika
Hajde Moj Vera Merlot
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Moj Vera Merlot" kënduar nga Aldo Hoxha & Marjana Gjika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.