TEKSTESHQIP

Aleksandër Gjelaj
Princeshë E Bukur
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Princeshë E Bukur" kënduar nga Aleksandër Gjelaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 26 Maj 2023, Aleksandër Gjelaj publikon videoklipin "Princeshë E Bukur". Muzika e këngës vjen si bashkëpunim nga Florent Boshnjaku & Aleksandër Gjelaj, tekstin e shkroi vetë Aleksandër Gjelaj, teksa për arranzhimin u kujdes Florent Boshnjaku.