Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksandër Gjoka - Anxhela Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Kam pas dash nje grua 30 vjeçe
E doja dhe me donte si e marre
Kishte zene e saj nuanca femijerie
Megjithese ishte e martuar dhe kishte nje vajze
(2 here)

Hej Anxhela, eee Anxhela
Hej Anxhela, ooo Anxhela

Ndonese s'kishim vite qe dashuroheshim
ajo me konsideronte si burrin e saj
s'isha une i madh apo me emer
por thjeshte nje sherbetor ne shtepine e saj

Hej Anxhela, eee Anxhela
Hej Anxhela, ooo Anxhela
(2 here)


Aleksandër Gjoka - Anxhela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anxhela".
3. Video është e këngës "Anxhela", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:


Komente 0