Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aleksandër Gjoka - Dy Dashuri (E Dua Dashurine)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Dashuri (E Dua Dashurine)".
3. Video është e këngës "Dy Dashuri (E Dua Dashurine)", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aleksandër Gjoka - Dy Dashuri (E Dua Dashurine)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Dite Dimri"

Këngë e albumit:

"The Best"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00E dua dashurine ta kem ne krah
E dua bashke me te nje gote te pi
E dua te shkoj me te ne kinema
E dua te kete shume fantazi

E dua dashurine per nje moment
S'e dua dashurine pa xhelozi
E dua dashurine te kete para
E dua te kete shume shoqeri

(refreni)
E dua nje yll te kap
e dua per dashurine
e dua syte ti shoh
se dua ta kem prane pergjithnji
----------- (2 here)

E dua dashurine per nje moment
S'e dua dashurine pa xhelozi
E dua dashurine te kete para
E dua te kete shume shoqeri

E dua dashurine ta kem ne krah
E dua bashke me te nje gote te pi
E dua te shkoj me te ne kinema
E dua te kete shume shoqeri

(Refreni)


Ky tekst u dërgua nga  stafi
Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet