Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Aleksandër Gjoka - Ne Kete Flete Te Bardhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kete Flete Te Bardhe".
3. Video është e këngës "Ne Kete Flete Te Bardhe", por nuk këndohet nga Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aleksandër Gjoka - Ne Kete Flete Te Bardhe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dite Dimri"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00Në këtë fletë të bardhë
Për ty do të shkruaj
Por kujtimet s'më lënë
Më bëjnë të vuaj

Kujtoj ato çaste
Që kurrë më s'do vinë
Kur aq pranë të kisha
Dhe ndjeja dashurinë

Po ti atë dashuri të pastër jo më se doje
Një tjetër ti më the që dashuroje
Tani po e kuptoj se ti nuk ndjen për mua
Ndaj unë të urrej...
(Përsëriten të tre strofat)

(2 herë)
Nuk dua asgjë tjetër, po bëj si dhe unë
Se dashurinë, jo unë se humb


Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë