Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aleksandër Gjoka & Kujtim Prodani - Motres Sime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Kujtim Prodani

10/06/2016

2016-06-10T06:40:10+00:00Aleksander Gjoka:
Dallëndyshet pregaditeshin shtegëtojn tjera vende
dhe ti oj moter për te vajtur nën folenzen tënde

Kujtim Prodani:
Do kthehen dallëndyshet bashkë me pranverën
ashtu siq vjen ti motër tek folez e vjetër (2 her)

Ref:Folez e vjetër te re e ben cicërrimin , cicërrojn zogjët e tu lule gëzimi. megjithse motra u bë nënë me fëmij zemra për vllezrit hapur gjithnjë rri..

Kujtim Prodani:
Dallëndyshet pregaditeshin shtegëtojn të tjera vende
dhe ti oj moter për te vajtur nën folenzen tënde

Aleksander Gjoka :
Do kthehen dallëndyshet bashkë me pranverën
ashtu siq vjen ti motër tek folez e vjetër (2 her)

ref:Folez e vjetër te re e ben cicërrimin , cicërrojn zogjët e tu lule gëzimi.megjithse motra u bë nënë me fëmij zemra për vllezrit hapur gjithnjë rri..


Ky tekst u dërgua nga  Linn`a
Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet