A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aleksander Kruti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Aleksander Kruti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Tetor 2019, Aleksander Kruti publikon videoklipin "Ty Te Gjeta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ramadan Kllorgji

Fatos Selmani

Skender Kalenja

Rudin Misiri

Panajot Malaj

Cim Turtulli

Pellumb Plaka

Polo Nexhipi

Alfred Selimi

Gentian Muska


Tags: Aleksander Kruti

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019