Aleksander Kruti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Aleksander Kruti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Tetor 2019, Aleksander Kruti publikon videoklipin "Ty Te Gjeta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Pellumb Plaka

Fatos Selmani

Skender Kalenja

Polo Nexhipi

Ramadan Kllorgji

Cim Turtulli

Alfred Selimi

Gentian Muska

Rudin Misiri

Panajot Malaj


Tags: Aleksander Kruti

Krijo Një Kartolinë