Official Video

Aleksander Kruti - Ty Te Gjeta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/10/2019

2019-10-06T18:00:07Eca mike eca un
gjurmeve te tua
erdha mike erdha moj
erdha gjer ne krua

po ti kishe ikur moj
ti moj bukuri
ndaj putha burimin un
ku kishe pire ti

merzia me kapi moj
me zuri te shkretin
thashe mos kishe lene ti
ne uje portretin

po uji kish rrjedhur o
uji s'rri ne vend
dhe kish marre me vete moj
dhe portretin tend

rref:
sec u solloisa un
ne ato pezule
ne gjurmet e tua moj
kishin celur lule

kishin celur lule shum
me lastar e fleta
eca neper lule moj
dhe aty te gjeta