Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  13
  • Emri i Vërtetë:
  • Albulena Bajrami
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Alena është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 5 Mars 2019, Alena publikon videoklipin "Vet". Më datë 26 Prill 2019, Alena publikon videoklipin "Teta Gjyli". Më datë 14 Qershor 2019, Alena publikon videoklipin "Smoke"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Melissa Magnanelli

Blerta Pepa

Sijeta Hoti

Vjollca Osmani

Arinda Gjoni

Enisa

Wendi Mancaku

Donjeta Morina

Denisa Dehari

Dajana


Tags: Alena, Lena Bajrami, Albulena Bajrami

Alena në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë