Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alex - Zemres Qe S'me Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nje jete po digjet kete nate
dhe po fillon nje tjeter
Jo, nuk kam frike ne kete bote te shkoj
i vetem dhe pa ty.

Shpesh here me thoje ti vete
qe mendimet t'i lexoj
per dreq perpiqu vec nje here
ate qe ndjej te kuptosh.

Ref:
O baby ky eshte fundi jone
ndaj fjalet bosh nuk me mjaftojne
s'mund te luftoj per zemren qe s'me do.

Vendos te ngrihem dhe t'them
ate qe kurre nuk e kam thene
dhe te pelqen a nuk te pelqen
ky ishte fundi per ne.

Ndaj mos me thuaj te shkoj
sepse un vet po t'them bye bye
dhe jo te lutem ti mos qaj
e di shum mire kush ka faj.

Ref:
O baby ky eshte fundi jone
ndaj fjalet bosh nuk me mjaftojne
s'mund te luftoj per zemren qe s'me do.

Baby baby no ... we're lost ... lost .

Ref 2x:
O baby ky eshte fundi jone
ndaj fjalet bosh nuk me mjaftojne
s'mund te luftoj per zemren qe s'me do.
Alex Seitaj
Publikimi: 02/11/2015


Alex - Zemres Qe S'me Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemres Qe S'me Do".
3. Video është e këngës "Zemres Qe S'me Do", por nuk këndohet nga Alex.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alex Seitaj:


Komente 0