Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vezire - Bling Bling Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Du bling bling, du bling bling
nje diamant ne gisht
ca pushime ne Tajland
dhe 10 mije euro ne banke

Du shtepi, Du shtepi
6 dhoma e kuzhine
ne tavan nje llampadar
me me Swarofski sa nje shalqin

Nje vit iku prap
dhe ti prap ngele trap
tjeter gje nuk di
ndaj nxirr nje cek tani

Babagjyshi I vitit te ri
me drera po shetit
po mortja te me marre
qe kam ngel me kte gomar

Epo Du bling bling, du bling bling
dy diamant ne gisht
po s'mi bleve do te marr
e do te djeg si fishekzjarr

Du bling bling, du bling bling
3 djamant ne gisht
du nje benz dhe nje jaguar
se ta futa me sqepar

Vjen kjo feste tani
te na sjelle ca dashuri
por un them vari lesht
mua me jep cash

Mbaj mend burrin e trete
qe pare s'jepte lehte
askush me s'e ka pare
se e shtriva une varr

Du bling bling, du bling blig
se do perfundosh dhe ti si ai
Nje fustan Versace xhan
se te mbyta mor katran
Du bling bling, Du bling bling
dhe nje jaht te zi
Ne hawai, te shkoj atje
se serisht do jem e ve.
Alex Seitaj
Publikimi: 28/11/2018


Vezire - Bling Bling
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bling Bling".
3. Video është e këngës "Bling Bling", por nuk këndohet nga Vezire.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alex Seitaj:


Komente 0