Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vezire - Sufllaqe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sufllaqe qe qe qe
donte t'me conte per sufllaqe qe qe qe qe
ky qenka trrap s'ka sy e faqe qe qe qe
Un gjith kjo mama per sufllaqe
u rrite dhe u poqe
nga mendja mbete …

Me kishte veshur kostum me vija
(te gabi e kishte ble)
tha kishte ardhur nga Italia
(kto rrena mu s'mi shet)
po krruhesh me mamen e gabuar
(kokes ja bone vet)
se un te kap e te bej bulmet
ndaj mu shfarros qe ktuuuuuu
na mbyten katunaret
fakiret dhe hajdaret
hiqmu qafe qe ktuuuuuu
por djali nuk po shkulej
ndaj e qellova me shootgun gun gun gun
Ref
Pyes veten ku e gjen kte guxim vallai
ne kete bote s'ka me te forte se guximi butallait
djali s'iken, s'ma ka friken, do I ve piken
si thot Lukja "me te vogla do me pa Ameriken Bitch"
Jo me Jo me s'esht per ty kjo mama
mu sme hyn ne qese pamja
ata dun me bo kosh
kur trurin e kan bosh
dhe xhepin e kan bosh
dhe ti do te me kesh
kur s'ke kesh por ke lesh
prandaj fluturon me presh
e nje pjeshke kerkon te gjesh
Gangsta
Po ta them per here te dyte
krediti ne karten tuaj nuk mjafton t'me hedhesh syte
ai ai aiai
Prandaj hapi veshet, degjo zemren e nenes
nje pjeshke mund t'ia hedhesh po nje Queen si une te con ne te semes
Motherf****er
Alex Seitaj
Publikimi: 17/08/2018


Vezire - Sufllaqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sufllaqe".
3. Video është e këngës "Sufllaqe", por nuk këndohet nga Vezire.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alex Seitaj:


Komente 0