A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alfonso Herrera

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Mexico City 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Alfonso Herrera është një këngëtar i huaj i njohur. Alfonso "Poncho" Herrera is a Mexican actor and former member of music group RBD. Alfonso Herrera Rodríguez was born in Mexico City. He has an older brother, Alejandro,younger brother, Oscar and a younger sister Christina. He attended the Edron Academy, a prestigious high class British school, alongside Gael García Bernal and Ximena Sariñana and graduated in 2002. Herrera originally wanted to become a pilot and was going to move to San Antonio, T...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tose Proeski

Baris Akarsu

Muhabbet

Colonel Reyel

Koray Avci

Pantelis Pantelidis

Buray

Mabel Matiz

Philippe

Berksan


Tags: Alfonso Herrera, Rbd

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019