Alfred Hekali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Alfred Hekali është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 27 Dhjetor 2014, Alfred Hekali publikon videoklipin "Fjalet I Merr Era". Më datë 26 Korrik 2015, Alfred Hekali publikon videoklipin "Kacurrele". Më datë 14 Qershor 2016, Alfred Hekali publikon videoklipin "Me Vret Kujtimi Yt". Më datë 30 Mars 2017, Alfred Hekali publikon videoklipin "Ah Kjo Dashuria". Më datë 15 Korrik 2019, Alfred Hekali publikon videoklipin "Aman". Teksti i këngës u shkrua nga Armand Trebicka, ndërsa orkestr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Behar Spahiu

Ismail Hysenj

Gerti Hyka

Arian Blloshmi

Tomorr Biba

Ylli Cela

Nimet Sulkaj

Ilia Basho

Avni Lushka

Altin Myftari


Tags: Alfred Hekali

Krijo Një Kartolinë