Alfred Mersini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Alfred Mersini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 21 Shkurt 2009, Alfred Mersini publikon videoklipin "Jeta S'eshte Vetem Pranvere". Më datë 13 Dhjetor 2012, Alfred Mersini publikon videoklipin "Cupat Jan Per Marshalla". Më datë 17 Shtator 2013, Alfred Mersini publikon videoklipin "Sheqerka Ime". Në Nëntor 2013, Alfred Mersini merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Korca Ime". Më datë 21 Prill 2015, Alfred Mersini & Jetart Band publikojnë videoklipin "Potpuri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Krenar Vehebiu

Nikolin Perpali

Mentor Mushkolaj

Nazim Dulatahu

Isa Gashi

Shkodran Shala

Mirash Bardheci

Nazmi Sejfullahu

Ekrem Bashota

Sallah Shabani


Tags: Alfred Mersini