Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alfred Mirashi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Alfred Mirashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 31 Mars 2013, Alfred Mirashi publikon videoklipin "C'i Pelqeve Djalit Tone". Më datë 31 Mars 2013, Alfred Mirashi publikon videoklipin "Me Dergove Me Te Pare". Më datë 31 Mars 2013, Alfred Mirashi & Mylazim Zere publikojnë videoklipin "Jane Dy Arra Ne Nje Mal". Më datë 30 Shtator 2015, Alfred Mirashi & Mylazim Zere publikojnë videoklipin "25 Filxhana"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKenge Dasme

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gerti Muçollari

Ylli Cela

Gjergji Velo

Rrapo Hazizaj

Tomorr Biba

Ismail Hysenj

Artan Korra

Nevruz Nure (Lulushi I Korçës)

Landi Brahushi

Nimet Sulkaj

Tags: Alfred Mirashi


Komente mbi këtë artist