A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  30
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Alfred Sula is a very famous songwriter. Alfred Sula është një kompozitor i ri nga Tirana. Është kompozitori i hitit të madh "Të ka lali shpirt" nga Silva Gunbardhi ft. Dafi. Ka fituar disa çmime, ndërkohë që kënga e tij "Të ka lali shpirt" vlerësohet me Çmimin "Best Song" në Zhurma Show Awards 2013. Aktualisht jeton në Tiranë ku vazhdon të inçizojë këngë në studion e tij....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Shpëtim Saraçi

Agim Krajka

Osman Mula

Alban Furtuna

Olti Curri

Aleksandër Peci

Alfred Kaçinari

Pandi Laço

Limoz Dizdari

Nikolla Zoraqi


Tags: Alfred Sula

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019