Algena
Algena

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Algena është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 25 Dhjetor 2020, Algena publikon videoklipin "Sa Her Ke Thirr". Teksti i këngës u shkrua nga Readi. Produksioni audio u realizua nga Readi. Më datë 12 Mars 2021, Algena publikon videoklipin "Edhe 1 Shanc". Teksti i këngës u shkrua nga Readi. Produksioni audio u realizua nga Readi. Më datë 13 Nëntor 2021, Algena publikon videoklipin "Inati". Teksti i këngës u shkrua nga Algena & Granit Gashi. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0