TEKSTESHQIP

Algert Qoshku
Ne Tik Tok
Lyrics
(Feat. Desara Murraci)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Tik Tok" kënduar nga Algert Qoshku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u kurua në çdo aspekt, projekti përcillet tek ne i realizuar tejet mirë me një klip muzikor, për video produksionin e të cilit u përkujdes Folklorit.Tv. Ky videoklip u publikua me datë 13 Tetor 2022. Për këtë këngë ka punuar tekstin Vojsava Alia, ndërsa për instrumentalen e këngës dhe për produksionin u përkujdes Bio Records.