Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

AlGlobos

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: AlGlobos është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Prill 2017, AlGlobos publikojnë videoklipin "Per Ty Mendoj". Më datë 3 Korrik 2017, AlGlobos publikojnë videoklipin "Reggaeton Shqip". Më datë 23 Tetor 2017, AlGlobos publikojnë videoklipin "Hajde Hajde". Më datë 31 Tetor 2018, AlGlobos publikojnë videoklipin "Emigrimi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

G-X

Double-G

Eklips Family

Master D

Ritmi I Nates

RealGangsta

Arm

JT

Treshat

FBN


Tags: Alglobos

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet