Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ali Gërguri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Ali Gërguri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2015, Ali Gërguri publikon albumin "Kenge Dasmash". Më datë 6 Tetor 2017, Ali Gërguri publikon videoklipin "Vdes Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKenge Dasmash (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sami Krasniqi

Arsim Llumnica

Masar Hoti

Kledi Selimi

Besim Nuredini

Arsim Avdyli

Mc Gima

Labinot Hakaj

Valmir Shala

Lali Kadriu

Tags: Ali Gërguri, Ali Gerguri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet