Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ali Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Drenoc 
  • Mosha:
  • 82 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Ali Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Ali Ramadan Krasniqi eshte nga fshati Drenoc i Malisheves. Më datë 10 Janar 2020, Ali Krasniqi, Halil Bytyqi & Isë Llapqeva publikojnë videoklipin "Odat Tona Janë Kanë Shkollë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Gjithe Kosove Kenduam Per Ty

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ali Krasniqi, Krasniqet

Komente 0