Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Mos Luaj Me Mu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

larg teje mua malli me mer
per nje fjal ti mu sme flet

qfar u be keshtu me ne te dy
djal mos me ler ti ne vetmi

x2.te lutem djal mos luaj jo mos luaj ti me mu
behu tani i sinqert e me thuaj te du

ngado endem dhe shkoj
mua perfytyron
edhe pse pa mu ti je
mendjen tek mu e ke

un ty te paralajmroj
gabimet sti pranoj
dhe pse larg meje je
shpejt malli per ty me mer

larg teje mua malli me mer
per nje fjal ti mu sme flet

qfar u be keshtu me ne te dy
djal mos me ler ti ne vetmi

x2.te lutem djal mos luaj jo mos luaj ti me mu
behu tani i sinqert me thua ty te du

lojrat mua sme pelqejn
dua sinqeritet

jo tjeter tek mua se shkon
kam fjali qe e ke te kot

para se te gabosh prej fjaleve qe do tme thuash sot
e pres un sot me fjal
je e imja je e rrall

x2.larg teje mua malli me mer
per nje fjal ti mu sme flet

qfar u be keshtu me ne te dy
djal mos me ler ti ne vetmi

x2.te lutem djal mos luaj jo mos luaj ti me mu
behu tani i sinqert me thua ty te du

jo jo jo jo
mos luaj me mu behu i sinqert me thuaj ti te duu.


Ky tekst u dërgua nga Don[n]kka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Alida Duka
Publikimi: 16/03/2009
Teksti: Alida Duka
Muzika: Lusy Tunes


Alida - Mos Luaj Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Luaj Me Mu".
3. Video është e këngës "Mos Luaj Me Mu", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0