A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Alida - Me Fal


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/02/2013

2013-02-11T01:43:41

hhaaaaa me faal oo me fal haaaha me falesh ti serish q'dhimbje kam ti smund ta dish
dhe ngadale une po e ndjej
q'munges ne zemren ke
te me falesh veq njeher
deshiroj prej teje
veq sdu tet shoh jo neper mand
sa po vuaj smundem me
do te them une tty me fal ma prano ti mu ket fjal per q'arsye ne u ndam jo per kte logjik nuk kam po te them un ty me fal t'lutem eja veq nje qast te te kem ne krahet e mi pranoje lutjen time tii ma prano ti
me fal qe une nuk te kam pran por ndoshta kam nje shans lutjen time ta degjosh ndoshta kjo eshte te me kerkosh me fal se un kam gabu me fal se te kam lendu por nje dua qe ti ta dish tkam dashur te dua marrezisht
do te them une ty me fal ma prano ti mu ket fjal per q'arsye ne u ndam jo per kte logjik nuk kam po te them un ty me fal t'lutem eja veq nje qast te te kem ne krahet e mi pranoje lutjen time tii
pranoje lutjen time tiii

teksti: Alida
musik: Lusy Tunes


Lyrics submited by  vanesa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019