Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Alida - Do E Kaloj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/11/2010

2010-11-28T22:05:37

Këngë e albumit:

"Play"
1. Nese nje dite ti do te jesh duke qare
me thirr mua te jem me ty
nuk te premtoj te bej te qeshesh
por ne mund te qajme te dy
nese nje dite ti deshiron te shkosh larg
mos nguro te thuash nje fjale
me beso, se mund te vij me ty
por s'te premtoj se do te ndaj.

(REF).
Ri edhe mendoj
castet kujtoj, qe kaluam te 2
uou sa do doja te isha me ty
vuaj, qaj, dhimbjen
vet do e mbaj,
veten time shtrengoj
(Dhimbjen vete do e kaloooooo...j)4X

2.Nese nje dite ti s'deshiron te
degjosh askend, thirrem te premtoj
Do Te Jem Aty
dhe do te jem pa asnje fjale
njesoj sikur te ishe vetem
E Jo Ne Te Dy
Nese nje dite mund te.........dhe nga une
pergjigje nuk merr
eja ti shpejt te me shohesh ne sy
se ndoshta kam nevoje per ty.

(REF).3X
Ri edhe mendoj
castet kujtoj, qe kaluam te 2
uou sa do te doja te isha me ty
vuaj, qaj, dhimbjen
vet do e mbaj,
veten time shtrengoj
(Dhimbjen vete do e kalooooo.....j)4X


Ky tekst u dërgua nga Meggy Love 4-ever
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet