Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Zemer E Thyer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ouh , ouh ouhh ouuhhhh
ouhhh, ouhh, ouuh Eyeehh x2

Harroj emrin tim
haroje kush jam un
se kshu si u solle ti me mir mos t`shoh me kurr
vetmuar un jetoj ,jam ulur dhe mendoj
caste t`bukra qe kaluam as me s`ti kujtoj
se ti me bere pas teje t`cmendem un
tani une neteve te gjata trembem rri pa gjume
pas teje e verber une e dashuruar shum
si mundesh kshu te luajsh s`do ta fal ty kurr!

ref : S`do te jap me koh ty te mendosh
Se ti do te jesh ai qe do vish t`me kerkosh
Mos kerko kthim mbrapa si ne pafajsi
se zemra u thye kur ike ti

ref: S`do te jap me koh ty te mendosh
Se ti do te jesh ai qe do vish t`me kerkosh
Mos kerko kthim mbrapa si ne pafajsi
se zemra u thye kur ike ti

Boten kam ne duar dhe boten se shoh
jam para pasqyres dhe veten se njoh
jeta po shkon ndryshe si ne magji
e u shemba shpejt sepse ike ti
se ti me bere pas teje t`cmendem un
tani une neteve te gjata trembem rri pa gjume
pas teje e verber une e dashuruar shum
si mundesh kshu te luajsh s`do ta fal ty kurr

ref: S`do te jap me koh ty te mendosh
Se ti do te jesh ai qe do vish t`me kerkosh
Mos kerko kthim mbrapa si ne pafajsi
se zemra u thye kur ike ti

ref:S`do te jap me koh ty te mendosh
Se ti do te jesh ai qe do vish t`me kerkosh
Mos kerko kthim mbrapa si ne pafajsi
se zemra u thye kur ike ti

(oHuuhaooheeyyy ) x2

Harove qe eksistova per ty,u dashurova ne ty
edhe pse ka kohe s'te kam pare, uroj te mos kem pran x2
aaaaauuuooooo

ref: S`do te jap me koh ty te mendosh
Se ti do te jesh ai qe do vish t`me kerkosh
Mos kerko kthim mbrapa si ne pafajsi
se zemra u thye kur ike ti x2

ouh , ouh ouhh ouuhhhh
ouhhh,ouhh ,ouuh
oooooOOuuuu ou ou


Ky tekst u dërgua nga BesaAlida Duka
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/11/2010


Alida - Zemer E Thyer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer E Thyer".
3. Video është e këngës "Zemer E Thyer", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0