Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Mall (Feat. 2Tru)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33

yeah yeah aha,say ou yeah wow no no no yeah alida (2 tru} o baby kam shume mall dua te jemi prane e trupin tend ta ledhatoj o baby jemi larg embelsine e buzeve te tua ta shijoj per ty une jam betuar per kete nuk jam penduar do te dua pergjithmone pa ty une sjam mesuar gjithcka ketu eshte e huaj smundem me larg teje te qendroj ref; kam mall te te shoh kam mall te te takoj yeah yeah zemer tjeter sdeshiroj du tjem ne kraht e tu baby du me permallu yeah yeah me jep krah me fluturu tani me shume se kurre kam nevoje per ty e kam nevoje per ata dy sy te ma kthesh buzeqeshjen prap te me besh te ndihem femer jo vec per nje nate 2tru: yeah you know how is going down 2tru right back with the brand new sound girl i miss you i wanna take you out you fly so high never touch the ground couse the love you got its like an addiction i don't want waste your time i'm trying to chill until i see your face you are the only one no one takes your place ref; kam mall te te shoh kam mall te te takoj yeah yeah zemer tjeter sdeshiroj du te tjem ne kraht e tu bejbe du me permallu yeah yeah me jep krah me fluturu krah me fluturu yeah yeah me jep krah me fluturu du me permallu yeah yeah me jep krah me fluturu netet pa ty o jo nuk kalojne akrepat e ores vec ndalojne tashi vec prit baby prit dhe nje nat linjen e pare do marr hannover-tirane kam kohe e pres momentin besoma asnje dite pa ty nuk jetoj mezi po pres te jem ne krahet e tu zemer dije me prapa skthehem kurre ref; kam mall te te shoh kam mall te te takoj yeah yeah zemer tjeter sdeshiroj du te tjem ne kraht e tu baby du me permallu yeah yeah me jep krah me fluturu ref; kam mall te te shoh kam mall te te takoj yeah yeah zemer tjeter sdeshiroj du te tjem ne kraht e tu baby du me permallu yeah yeah me jep krah me fluturu 2 tru you know how is going down2x brand new sound brand new sound you know how is going down3x
2tru right back with the brand new sound alida right now pek pek mean down
2tru you know how is going down
with the brand new sound


Ky tekst u dërgua nga denajdaAlida Duka
Featuring: 2tru
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/10/2017
Muzika: Alida Duka
Teksti: Alida Duka & 2tru
Video Produksioni: Gold Productions
Muzika: Xinemedia


Alida - Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall".
3. Video është e këngës "Mall", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0